cyfra+
HBO
polsat
netflix
polsat sport
kino tv
comedy central
Jeszcze się zastanawiasz ? Zobacz jeszcze raz co zyskujesz.

Najwięcej kanałów telewizyjnych

Tylko z Click.tv możesz oglądać 250 kanałów aż 30 dni wstecz i nagrywać bez ograniczeń w HD tylko za 30 zł miesięcznie.

Wideoteka w cenie

Tysiące filmów, serialów, dokumentów i bajek bez dopłat tylko w Click.tv Dodatkowo możesz oglądać gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Działa wszędzie

Na telewizorze, komputerze, telefonie i tablecie, przez internet z szybkością tylko 3Mb/s. Dodatkowo Click.tv możesz oglądać gdziekolwiek.

Może być Twój za 30 zł

Odkryj sposób oglądania telewizji, którego nie będziesz chciał zmienić. Z Click.tv zażyjesz swobodę jak nigdy wcześniej. Za 30 zł miesięcznie zyskujesz 250 kanałów, aż 30 dni wstecz z pakietem HBO 33 zł miesięcznie , ogromną wideotekę z więcej niż 1 349 i funkcje, o których marzysz już od dawna. Później tylko 30 zł miesięcznie i oczywiście bez zobowiązań.

Co mogło by Cię interesować

Muszę podpisać umowę ?

Nie podpisujesz żadnej umowy. Jeżeli nasza usługa nie będzie dla Ciebie zadowalająca, możesz ją kiedykolwiek anulować. Do niczego nie jesteś zobowiązany.

Ile będę płacić ?

Opłata za korzystanie z ClickTV to jedyne  30 zł miesięcznie. . W każdej chwili możesz  anulować usługi.

Jak mogę zamówić Click.tv?

Usługę możesz zamówić tutaj . I nie zapomnij – wszystko jest niezobowiązujące.

Jak działa usługa i czego potrzebuję?

Click.tv to nowoczesne oglądanie telewizji przez internet. Wszystkie kanały możesz oglądać na klasycznym telewizorze, SmartTV, komputrze, tablecie lub smartfonie. Wystarczy aby urządzenie, na którym chcesz oglądać było podłączone do internetu z minimalną szybkością 3Mb/s. Wszystkie obsługiwane urządzenia znajdziesz tutaj .

Zapewniacie połączenie internetowe?

Niestety, nie oferujemy połączenia internetowego. Click.tv działa tylko przy pomocy internetu od jakiegokolwiek dostawcy.

Gdzie znajdę więcej informacji?

Wybór telewizji internetowej, która odpowiada Twoim potrzebom, nie jest łatwym wyborem. Dlatego przygotowaliśmy wiele innych pytań i odpowiedzi, które mogą ułatwić Ci wybór. Wystarczy kliknąć tutaj .

× Napisz do nas
Napisz do nas